Hakkımızda

Yaşayan şehrin, yaşayan mecraları;

Panoffect DOOH (digital out of home) AÇIKHAVA reklam sektörüne marka şehir İstanbul’dan tüm Türkiye’ye yepyeni bir vizyon ve dinamizm ile digital dönüşüm gerçekleştirmek üzere yola çıktık.

20 yılı aşkın sektör deneyimimiz neticesinde; 2019’dan itibaren dünyanın da göz bebeği mega kent İstanbul’umuza yeni ve modern bir kimlik kazandırmayı hedefleyerek, şehre yakışır bir misyon ile, kentin mecra estetiğini ve görsel dokusunu yenilemek amacıyla, marka kente yaşayan şehrin yaşayan mecrasını kazandırarak  yepyeni bir açık hava kimliği kazandırmayı hedefledik.

Öncelikle şehrin ana arter, meydan ve caddelerinde LED ekranlar ile teknolojik digital modern yatırımlar yaparak ONTV markamızı oluşturup digital dönüşümü ‘şehrin digital yüzü’ konsepti ile markalarla ve tüm kentlilerle buluşturduk. Teknolojik anlamda digital signage gerekliliklerini yerine getirecek teknolojik altyapıyıda çok hızla tamamladık. Açıkhava bu sayede artık ölçümlenebilir, raporlanabilir, hedef segmente edilebilir hale gelmesini sağlayarak açık havanın yönünü değiştmiş oldu.

Türkiye ve dünya Reklamcılığının geleceğinde öncü olmak hedefimizi raylı sistemler ve metro reklam ünitelerinin modernizasyonu ve işletmesinde de gerçekleştirdik. Metro yeni açılan  hatlarda yeni reklam ünitelerini konumlandırarak çok hızla digital dönüşüm sürecini başlattık. Teknolojik alt yapı ve sistem yatırımlarımıza hızla devam ediyoruz. En kısa zamanda digital sistemlerimiz raylı sistem ve metrolarımızda devrede olacak.  Tüm istasyonlar ve lokasyonlarda cadde ve meydanlardan itibaren istasyon girişlerinden başlayan bütünleşik pazarlama marka stratejisini amaçlayan yeni oluşturduğumuz ROLL TOWER inovatif reklam mecrası ile tüm gözleri uygulamamızın üzerine çektik.

Ayrıca çok yoğun ve yolcu aktarma akslarının komplike olduğu önemli istasyonlarda mesela; zorlu metro-metrobüs bağlatı tüneli, Akasya avm alt geçidi gibi lokasyonlarda gerçekleştirdiğimiz marka tüneli ile prestij koridoru haline getirip markalara özgün creative ve yeni nesil reklam uygulamalarını gerçekleştirdik. Panoffect olarak markalara özgün ve inovative çözümler üretmeye devam edeceğiz.

İstanbul başta olmak üzere yakında önemli şehirlerle de bu digital dönüşüm ve değişim avantajlarını paylaşacağız. Çağın tüm yeniliklerini estetik ve modern anlayışla buluşturup şehrin görsel kirliliğini ortadan kaldıracağız.

Her geçen gün mesaj bombardımanına tutulan hedef kitlenin bu yoğunluktan sıyrılıp kendini özgün ve özel hissedeceği proje ve işlere imza atmaya devam edeceğiz.

Reklam verenler, markalar, tüm şehrin yaşayan insanı kendisine yaraşır, değer katan, fayda sağlayan bir vizyon ile buluşmaya devam edecektir.

Bizler gece gündüz demeden tüm heyecanımız ve enerjimizle her yönüyle çözüm üretmeye, yenilik ve değer katmaya sektöre ve şehre iyi işler iyi projeler kazandırmaya devam edeceğiz.