Gerilla Pazarlama

Conrad Levinson’un Berkeley Üniversitesi’nde 1980’lerin başında, Pazarlama derslerinde kullandığı gerilla pazarlama kavramını günümüzde artık marka bilinirliğine katkıda bulunan faaliyetlerin olmazsa olmazı haline geldi.

Şehrin dijital yüzü Panoffect açık hava reklamcılığında geleceği tasarlarken, öncü ve inovatif yapısıyla markalar ve tüketiciler arasında “duygusal bağ” kurulmasında çok önemli bir köprü görevi üstleniyor. Dijital reklamcılıkta çevreyi korumayı ve “insan” odağına almayı ilke edinen Panoffect, gerilla pazarlama örnekleriyle de sektörde farklı çalışmalarla markalarla günden güne gelişen işbirlikleriyle yeni projelere ivme atmaya devam ediyor.

Hayal gücü, vizyon, yaratıcılık, insanı ve içinde yaşadığı toplumu çok iyi tanımayı, bilmeyi gerektirir gerilla pazarlama.

İşte bu nedenle, bir yerden bir yere gitmeye çalışırken metroya koşar adım indiğimizde karşınıza “anne evi sıcaklığında” bir Ülker Hanımeller uygulamasını görmek yüzünüzü güldürebiliyor. Hayal gücünün, yaratıcılığın ve anne evine gitmiş gibi gerilla pazarlamadaki adı Ülker Hanımeller oldu böylelikle.

Dijitalde inovasyonun adı olan Panoffect’in yenilikleri her geçen gün şehrin farklı bölgelerinde karşımıza çıkmaya devam ediyor. İşte Panoffect İNDOMİE de şehrin yeni ikonu Rolltowerlarla “SARIL BANA” diyor.

Author avatar
admin
http://demo.gaiacg.com/panoffect

Post a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *